Gala večera Kreator Racing MX Teama 2018.

Kreator Racing Photo Session 2018
studeni 6, 2018
prosinac 5, 2018

Kreator Racing MX Team okončao je 2018. godinu kao timski prvak Hrvatske u disciplinama motocross i supercross za seniorsku konkurenciju. Vozači seniorskog tima bili su Matija Kelava, Nikola Hranić i Kristian Jakopec. Kelava je nastupao u klasi MX Open i postao prvak Hrvatske, dok su Hranić i Jakopec vozili klasu MX2 te osvojili drugo i treće mjesto. Jedini junior tima u ovoj godini bio je Matija Šterpin, koji je vozio utrke prestižnog Prvenstva Italije za klasu MX85 i završio u Top 10 svoje zone. Na kraju svake sezone Kreator Racing MX Team organizira gala večeru za svoje vozače, njihove obitelji, partnere i sponzore, a ta je gala večera ove godine održana u Hotelu Princess u Jastrebarskom 30.11.2018. Na gala večeri predstavljen je i dokumentarni film o ovoj sezoni Kreator Racing MX Teama, a možete ga pogledati ovdje: